Slevové kupony snadno a rychle. Stačí se zaregistrovat!

Měli jste Apetit?

Apetit piknik v sobotu 18. června přišly do parku Grébovka ochutnat tisíce návštěvníků.

Děkujeme, že jste navštívili 
11. ročník Apetit pikniku, vyzkoušeli nové chutě, oslavili 
s námi plnoletost časopisu Apetit a užili si skvělý program a pohodovou atmosféru. 

Apetit piknik 2022 si můžete připomenout na fotografiích, které najdete níže. 

https://www.apetitonline.cz/zajimavosti/11-apetit-piknik-se-opet-vydaril-aneb-ohlednuti-za-dnem-plnym-zabavy-dobreho-jidla

Dny-Apetit-WEB-2022-Piknik-v02-logo-male

Program Apetit pikniku

Na Apetit pikniku můžete po celý den ochutnávat dobroty oblíbených prodejců, nejlepších restaurací i odvážných kulinářů. K nim vám naservírujeme spoustu skvělé zábavy. 
Těšte se na kuchařské show, workshopy, divadlo, hudbu a další lahůdkový program, který si užije opravdu každý. Je připraven bohatý program pro děti i vaše psí mazlíčky. 
Vše servírujeme pod širým nebem.

Přejít na program

park Grébovka Praha 2

Vstup
zdarma

Dobré jídlo a pití

UKÁZAT KULINÁŘE A PRODEJCE

Mapa Apetit Pikniku

mapa_piknik_final

Jak se na Apetit piknik dostanete?

Adresa: Havlíčkovy sady, 120 00, Praha 2 - Vinohrady

Na Apetit pikniku organizátor pořizuje fotky a videa za účelem zpravodajství z akce a propagace akce. Vaše fotky a videa může pořídit i partner akce, pokud mu k tomu dáte souhlas.
 

Organizátorem je BURDA International CZ s.r.o. V našich zásadách ochrany soukromí na webu dny.apetitonline.cz podrobně píšeme, jak budeme se záznamy z akce pracovat: Zpravodajstvím z akce budeme tuto akci a případné další ročníky propagovat. To samé umožníme i partnerům akce, zejména generálnímu partnerovi. Více najdete v části 3.9 Zásad. V Zásadách se také dozvíte, jaká máte práva, pokud budou fotky nebo videa osobními údaji: Můžete zejména vznést námitku proti zpracování. Více najdete v části 6 Zásad. Všechny partnery najdete i na webu dny.apetitonline.cz. Máte otázky nebo podněty? Pište prosím na gdpr@burda.cz.

train

Náměstí Míru 

stanice Metra A

bus

Jana Masaryka, Krymská 

autobus 135

tram

Jana Masaryka, Krymská 

tramvaj 4, 13, 22

Generální partner

Kaufland-logo

Spolupořadatel akce

mestska_cast_praha2

Partneři

boxxi_podelne_sloganNávrh bez názvu (34)canon-logoNávrh bez názvu (44)Návrh bez názvu (32)Návrh bez názvu (42)Návrh bez názvu (41)Návrh bez názvu (27)Snímek obrazovky 2022-05-16 v 14.25.28Návrh bez názvu (29)Návrh bez názvu (30)Návrh bez názvu (36)Návrh bez názvu (38)Návrh bez názvu (39)Návrh bez názvu (37)600x60011600x6007Návrh bez názvu (43)Návrh bez názvu (45)Návrh bez názvu (46)Návrh bez názvu (31)Návrh bez názvu (33)